Valgusreklaamide ja valguskastide valmistamine 6 sammuga

Valgusreklaam on suurepärane viis kuidas tänavapildis oma ettevõtet või asutust paremini nähtavaks teha. Valgusreklaamid on üldiselt eredad, värvilised ja hästi silmapaistvad ning just seetõttu täidavad nad oma eesmärki suurepäraselt nii päeval kui ka öösel. Rohkem kasulikku infot valgusreklaamide ja nende kasutuse eeliste kohta leiad AdWaveSigns kodulehelt. Valgusreklaamide valmistamine on aga mahukas täpistöö, mis vajab spetsiaalseid tööriistu ja väljaõpet. Suuremate ja tuntumate tootjate repertuaari kuuluvad mitmed eri tüüpi valgusreklaamid – valgustähed, reklaampostid või valguskastid. Selles artiklis tutvustame, et kuidas näeb välja valguskasti valmistamine kvaliteetse ja professionaalse tootja poolt.

Valgusreklaamide ja valguskastide valmistamine
Awsigns.eu toodetud reklaampost Alexelale

1. Päringu vormistamine

Valgusreklaami (olgu selleks siis valguskast või reklaampost) tellimise esimene samm on alati kliendipoolne päring. Selles etapis tuleks võimalikult täpselt panna kirja oma soovid ja eesmärk. Kvaliteetse teenuse pakkuja annab juba selles etapis omapoolseid ideid. Samuti tutvustab ta ka erinevaid võimalusi parima tulemuse saavutamiseks.

2. Valguselemendi disain

Kui tootja on kliendi soovid kaardistanud, siis hakkab disainer valgustatud reklaami kujundama. Üldiselt leiab ka see protsess aset tihedas suhtluses kliendiga. Mõne aja pärast esitab valgusreklaami tootja kliendile kavandi, kus on välja toodud, et milliste mõõtude ja komponentidega teie valguskast hakkab välja nägema.

3. Hinnapakkumine

Kui valgusreklaam on saanud kliendi poolt kinnitatud disaini, siis vormistab tootja töö teostamise kohta kliendile hinnapakkumise. Oluline on juba selles etapis paika panna ka töö valmimise tähtaeg.

4. Valgusreklaami tootmine

Tootmisjuhi ning konstruktori valvsa pilgu all algab kokkulepitud mõõtude ja materjalidega valgustatud toote ehitus. Professionaalsed tootjad hoiavad klienti alati kursis, et kuhu maale on tootmisega parasjagu jõutud.

5. Transport

Kui valguskastid on vastavalt kliendi soovidele valmis ehitatud, algab objekti transport. Kvaliteetsema teenuse pakkujad aitavad klienti ka selles etapis. Väga oluline koht produkti transportimisel on pakendamisel. Kõrge tasemega tootja veendub ja võtab vastutuse, et teie reklaam jõuab tervena kohale.

6. Paigaldus ja hooldus

Kui väiksemad tootjad sageli ei paku omapoolset paigaldust, siis Eesti üks tuntuim valgusreklaamide tootjaid AW Signs valgusreklaamid on selle ülesande võtnud parima tulemuse saavutamiseks just enda kätte. Sellised lisateenused tagavad parima kvaliteedi ning kliendi rahulolu. Lisaks sellele pakub eelmainitud ettevõte ka hooldust vanadele või rikki läinud reklaam objektidele.

valguskastid ja valgusreklaamid
Peugeot valguskast Awsigns.eu poolt

Loodame, et sellest artiklist oli kasu parima teenusepakkuja valimisel.

Comments are closed.