Mitte klassikaline Hiina turakas internetis

Paljudel meist õnnestus lapsepõlves selgeks õppida mäng nimega Hiina turakas. Nüüd aga on peaaegu meie naaberriigist tulnud professionaalselt mängitavate kaardimängude maailmaareenile oma olemuselt küllaltki sarnane mäng nimega Hiina pokker. Spetsiifilisem nimi antud mängul on avatud kaartidega Hiina pokker.

Leedu ettevõtte TonyBet on juba üle aasta arendanud viimastel aastatel pokkerimaailmas laineid löönud pokkeri liiki. Mäng, mis on alguse saanud Soomest juba üle kümne aasta tagasi. Suure tähelennu tegi mäng hoopis meist idapool, Venemaal. Nüüdseks on meist lõunas asuv Leedu pokkeristaari Tony G ettevõtteTonyBet maailmas esimene pokkeri keskkond, mille peamiseid online pokker mängude nimekirjas ilutsevaid võimalusi on just Hiina pokker.

Kas tegemist on võimalusega mängida taaskord lapsepõlves paljude armastatud Hiina turakat uues vormis? See jääb igaühe otsustada. Enne pokkeri mängima asumist on kindlasti soovitatav aga  lugeda informatsiooni TonyBet’i kodulehelt “Kuidas mängida Hiina pokkerit?” ja “Mängu reeglid”. Klassikalise Hiina turaka reeglite teadmistest võib väheks jääda. Detailse ülevaate Hiina pokker mängimisest teeb eesti keeles portaal pokernews.com.

Comments are closed.