Parimad peosihtpaigad poissmeestele

Oled peolom? Ei ole häbeneda. Oletame, et otsid uusi peapoikasid, mille üks tähtis osa on ka imeilusad naised jaadrenaliini pakkuvad tegevused. Meie vennad üle ookeani eelistavad Las Vegast, Altantic Cityt ja Miamit poissmeeste peoks, siis kuhu lähevad nende eurooplastest vennad? Teeme ülevaate parimatest peopaikadest aastaks 2015. Peamised poeopaigad on valitud ka selle järgi, et sinna pääseks näiteks Ryanairi, AirBalticu ja EsyJeti abil 100-200 eur piiresse jääva lennupiletiga.

Praha, Tsehhi

o-PRAHA-900Euroopa üheks peamiseks peopealinnkas on tõusma Praha. Tšehhi pealinnas ei ole mitte ainult hea õlu, vaid ka linna on väga kaunis. Soovitame lugeda Huffington Posti artiklit, et selles veenduda. Aga kes tegelikult sellest hoolib? Praha on suurepäraselt läbus koht, kus on väga palju teha ka just poissmeestel. Mõistlikud hinnad, hilised sulgemisajad, stripiklubid ja ilusad naised igalpool.


Zagreb, Horvaatia

zagreb-cultural-tourismSuurepärane külastuspaik läbi aasta aga eriti meeldiv mai lõpus ja septembri alguses. Horvaatial on pikaajaline suhe õllega, nad tarbivad seda kõige rohkem kõigist Balkani maadest, rohkem kui 74 liitrit ühe elaniku kohta. Lisa sinna relvad, mida saab lasta lasketiirudes tänu “sõbralikele” seadustele ja sa oled valmis huvitavaks seikluseks. Veendu, kes on sinu seltskonna parim laskus, kes suudab kõige rohkem laias kasiinode valikus raha teenida. Tegevusi jätkub kõigile.

 

 

München, Saksamaa

oktoober
Miks München? Sest seal on Oktoberfest. 5 miljonit inimest iga aasta, kelle peamine eesmärk on juua õlle. Soovite just kvaliteetset õlle juua? Oktoberfest on vastus. Õlled mida seal pakutakse peavad läbi nn “Saksamaa Puhta Õlle” seaduse. Neliteist ülisuurt õlletelki ja kakskümmend väiksemat on sind ootamas. Õlu ja suurepärane Saksamaa toit igas suunas. Oktoberfest on piltlikult öeldes suur küla, milles on rohkem tegevus ja õlut kui sa iial suudaksid kujutada.

 

 

Ei ole raha? Pole probleemi. Eesti turule on tekkinud mitmeid laenusid, mis aitavad raha leida. Liisi teeb koostööd mitmete reisibüroodega, reisilaenu ja tarbimislaenu pakuvad mitmed suuremad pangad. Poissmehe paikade osas soovitame odavaid sihtkohtasid ja valida majutuseks näiteks Airbnb külaliskorterid.

Comments are closed.