Meeste habemed – habeme stiilid

Kaalud habeme kasvatamist? Omad juba habet ja mõtled, millist uut stiili katsetada? Millised habeme stiilid on üldse olemas? Vastame nendele küsimustele ülevaatega erinevatest habeme tüüpidest.

Meeste habemed olid juba antiikses Egiptuses jõukude ja staatuse sümbol. Taas on habe moes – kaunis ja hoolitsetud habe muudab mehe stiilseks. Habeme tüübid võivad ka oluliselt muuta mehe näokuju ja seda kuidas ta näeb välja. Mõned karvad siin ja seal võivad beebinäo muuta vanemaks, staažikamaks või hoopis varjata lõualotti.
Oluline on valida habeme hooldamiseks kvaliteetsed habemehooldusvahendid, sh meeste pardlid ja trimmerid 

Alati soovitame eelistada usaldusväärseid tootjaid nagu Braun, Philips, Sencor jt.  Habemetrimmerid on suurepärane viis, kuidas kergelt habe ise piirata ning hooldada.

Põhjalikuks ülevaateks ja stiilimuutuseks soovitame vaadata Style at Like ülevaadet, milles on kokku pandud 50 erinevat habemestiili. Leia endale sobiv stiil ja piira enda habe just selliseks!

Kiire visuaalse ülevaate annab Realmenrealstyle.com graafik, millel on kuueteist erinevat stiili habet:

habeme stiilid

Habemed ja erinevad habeme stiilid ning tüübid on tänapäeval väga trendikad. Vaatepilt, mis vanasti oleks paar aastakümmet tagasi tähendanud seda, et keegi on loobunud enda igapäevasest “hooldusest” on tänapäeval tegelikult uus moetrend.

Meeste habemed aitavad ka kokku hoida žiletiterade kulu igapäevaseks habeme ajamiseks. Habe aitab varjata nahaplekke, punne ja raseerimisest tekkinud nahaärritusi. Habe aitab nägu kaitsta ka külmal talvel ja hoida naha loomulikku niiskustaset. Habe aitab eemal hoida ka väga suure osa UV-kiirgusest.

Soovitame kergemat laadi habeme ajamiseks ning piiramiseks Braun BT3020 habemetrimmer habemetrimmer Braun BT3020, mille tööaeg on 40 minutit. Trimmeri minimaalne juukse- ja karvapikkus on 0,05cm.

Trimmeril on lisaks tavalisele terale ka otsik, mis lubab kergelt erinevat stiili habemeid lõigata. Erinevate stiilide saavutamise aitab tagada kõrge jõudlus ja roostevabast terasest lõiketarad. Terad, mis aitavad nii pikad kui ka paksud karvad lõigata ilma tera vahele kinni jäämata. Braun habemetrimmer tagab täpsuse, kontuuri ja ühtlase viimistluse. Trimmeril on juures ülevaatlik LED laadimisriba, mis hoiatab aku tühjenemise eest.

Comments are closed.