Maakütte hind 2020

Maaküte on loodussõbralik valik. Kasutage nutikalt maapinda salvestunud energia enda kodu kütmiseks ja tarbevee soojendamiseks!

Maakütte populaarsus on tõusuteel ja seda näitavad üha suurenevad maakütte päringud eestlaste poolt. Meie valikust leiab kvaliteetsed maasoojuspumbad erinevatelt tootjatelt, mis sobivad väiksematesse elamutesse (kuni 100 ruutmeetrit) ja ka suurematesse (kuni 350 ruutmeetrit).

Milline on maakütte hind 2020? 


Maakütte paigaldus koos maasoojuspumbaga (ehk maakütte süsteemi hind) võib maksma minna alates 6000 kuni 10 000+ euroni sõltuvalt paigaldustööde keerukusest, maakollektori pikkusest ning maasoojuspumba mudelist.

Maakütte hind tuleneb nii mitmest aspektist, et ilma algandmete ja konkreetse objekti kirjelduseta on keeruline täpset maksumust öelda. Maakütte paigalduse soovi korral palume pöörduda meie ekspertide poole.

Maakütte paigaldus kestab 3-5 päeva, millele eelnevad vajalikud mõõdistustööd, et planeerida võimalikult täpselt vajalikud paigaldustööd ja mahud.

Paigaldus algab maakütte kollektori paigaldamisega. Maakütte kollektori pikkus varieerub objektidel olles alates 250 meetrist kuni 1200 meetrini (erandkordadel ka rohkem). Maakütte toru hind ja kogu maakütte süsteemi hind sõltub paljuski sellest, kui palju maakütte kollektorit tuleb paigaldada. Keskmine maakütte toru hind on ühe meetri kohta 3 eurot.

Maakollektori paigaldusele järgneb maasoojuspumbaga ühendamine, vajalikud elektritööd ja seadistamine. Paigaldustööde lõpuks antakse kliendile ülevaade seadme kasutusest ja hooldusest. 

Täpne maakütte süsteemi hind sõltub objektist, võta meiega ühendust ja uuri järgi, millistel tingimustel ja millise maksumusega saame teile paigaldada maakütte.

Comments are closed.