Unikaalne mööbel Skandinaaviast

Kodu sisustamine muutub aina lihtsamaks – tänu e-kaubanduse suurele kasvule on võimalik soetada isikupärast mööblit ka mujalt maailmast. Lihtne ja moderne mööbel on paljude eestlaste jaoks meelepärane, just selles stiilis isikupäraseid mööbliesemeid kui ka dekoratsioone leiab näiteks Rootsist. Rootsist tellides saab mugavalt kastutada logistika ettevõtte transporditeenust, millega saab tutvuda siin: https://frakttransport.se/tjanster/vagtransport/frakt-fran-till-estland/

Unikaalne disainmööbel Rootsist

Domo Design on Rootsi mööblibränd, mille mööbel on valmistatud peamiselt terasest. Nende mööbel on lihtsa, kuid elegantse disainiga sobides pea igasse tuppa, nii elu-, kodukontorisse kui ka magamistuppa.


Demo Design mööbel, Pinterest

Littlephant on teine erilise joonega Rootsi bränd, mis pakub suures valikus dekoratsioone koju: padjad, nõud, mänguasjad jpm. Kõik Littlephant tooted on omamoodi isikupäraga ning panevad iga kasutaja sellest rõõmu tundma. Lisaks unikaalsele disainile annetab ettevõte iga ostu pealt ühe osa kasumist heategevuseks.

Iris Hantverk-lt leiab laias valikus kõikvõimalikke harju: wc puhastusharjad, nõudepesuharjad kui ka hambaharjad. Kõik tooted on väga vastupidavad ja head erinevate pindade puhastamiseks. Lisaks sellele näevad need ka head välja!


Iris Hantverk tooted, https://www.irishantverk.se

Brita Sweden valmistab plastikust vaipasid, mis sobivad hästi koridori, kööki kui ka vannituppa. Vaipasid iseloomustavad kaunid mustrid ja vastupidavus. Temalt on võimalik soetada erinevas suuruses ja mustris vaipasid, mis annavad viimase lihvi igale ruumile.


Brita Sweden vaibad, https://www.nordicnest.com/

Skandinaavialikku disaini saab soetada ka lisaks IKEAle mitmetest teistest e-poodidest. Paljud Skandinaavia mööblibrändid pakuvad keskkonnasõbralikest materjalidest või ümbertöödeldud materjalidest tooteid. Eelistades Skandinaavia disaini leiad keskkonnasäästlikud lahendused enda koju! Hooli keskkonnast ja sisusta enda kodu unikaalse mööbliga Skandinaaviast!

Comments are closed.