Elav muusika ja toit Tallinnas

Tallinnas on piirkonna kuulsaim ööelu. Lugematul hulgal klubisid ja muusikat kõikvõimalikule muusikamaitsele. Mis aga siis kui soovid hoopis rahulikumas atmosfääris einestada? Kus tunda ennast muusika seltsis ka hubaselt, et tekib see soovitud meeleolu? Parim toidukoha leidmine on tihtipeale suhteline aga kus leida veel peale heale söögile ka elav muusika, hoolimata sellest, kas on reede või laupäeva õhtu.

Suurepärase ülevaate võimalustest teeb lehekülg elavmuusika.ee. Lehekülg millel on võimalik koheselt broneerida ja tutvuda Restoranide Clazz ja Chicago ning Pubi Scotland Yard toiduvaliku, asukohtade ja mis kõige tähtsam – programmiga. Jagatud on ka näide Ott Leplandi esinemisest Chicago laval:

Ülevaate annab ka erinevatest kohtades Tripadvisor, mis pakkuvad nii süüa kui elavat muusikat. Turistide lemmikportaal teeb küll üldisema ülevaate aga pakub võimalusi esitada küsimusi foorumis, näiteks sinu elava muusika eelistus on jazz? Uuri välja foorumis mida sinuga sama maitset omavad inimesed soovitavad.

Comments are closed.