Poissmehe korteri mööbliideed

Iga poissmehe “koobas” peab olema täidetud kõige lahedamate nn mänguasjade ja sisustuselementidega. Muidu see oleks lihtsalt haisev korter kus üks vaba ja vallaline mees elab. Natukene inspiratsiooni, mida enda poissmehe korteri lisada toovad meie sõbrad antiikmööbel.ee e-poest.

antiikmööbelSaarinen Womb Chair. Disainitud soome disaineri Eero Saarineni poolt 1948, on Wombat Chair eelmise sajandi keskpaiga modernset mööblit hästi kujundav ese, mis stiilselt sobib nii kontori kui ka poissmehe korteri. Wombatit toodetakse tänase päevani Knoll Internationali pool ja valikutes on mitmetes värvides ja materjalides tooteid. Hind on aga paraku parajalt soolane, umbes 2000 eur.

stereoClairtone Project G stereo – kuigi enamikel poissmeestes on juba 60-tolline teler, siis miks mitte lisada oma poissmehe mööbli arsenali kõrvale ka midagi kõige stiilsemast aastakümnest. 1963 aastal disainitud Clairstonei Project G stereod turundati edukalt kui poissmehe elu keskpunkti. Toode, mille omamisega jõudsid meediasse sellised ikoonilised oma ajastu kuningad nagu Frank Sinatra ja Hugh Hefner.

Toode mis annab endast välja heli, mis on sama rikkalik ja puhas kui selle disain. Üks pilugheit sellele stereole ja see hakkab sind kohe võluma. Selle veetluse hind hakkab alates umbes 1000 euro piirimailt.


Histoire Do Be Round Bed
– Soovid viimast wow efekti tekitada oma kvoodiülalistes. Kindlasti tõstab kulmusi ringikujuline “Histoire Do Be Round Bed” voodi, mille komplektis ei ole mitte ainult voodi vaid ka ringi kujulised linad ja padjad. Voodipesu leiab ka teistest e-poodidest. Voodi võlu ei peitu mitte ainult selle välimuses, see pöörleb ja ka kaugjuhtimise teel. Sa oled siiski poissmees, seega miks mitte luua oma “fantaasia saar” või kutsuda esile piinlik võrdlus enda ja Austin Powersi vahel. Hind algab umbes 10 000 eurost.

Comments are closed.