Tallinna turg, mida tuleb kindlasti külastada

Tallinna turud on Baltimaade kõige sisurohkemad ning huviäratavamad. Turge on piisavalt ning iga külastaja leiab endale meelepärase. Kui sulle meeldib käsitöö, lilli kasvatada, kala püüda, erinevaid toite süüa või lihtsalt meelt lahutada, siis Tallinna turg on sinu jaoks.

Balti turul on mitmekesine valik ning suu saab magusaks iga külastaja. Kuulsaimateks turgudeks on Balti Jaama Turg, Nõmme turg, Mustamäe turg ja Lasnamäe turg. Tallinna turud sisaldavad nii toidukaupu, tööstuskaupu, käsitöökaupu, antiigitooteid ja palju muud. Tallinna turg on suur osa Eesti kultuurist ning täis sadu aastaid kunsti.

Balti Jaama Turg on Eestis unikaalne universaalturg, mis on samuti Eesti kõige suurem turg. Turgu külastades leiad nii Eesti disaini, riideid, vanavara ja palju muud. Kui soovid nautida värskeid toite ning soetada meeneid, siis on Balti Jaama turg selleks õige koht.

Tallinna turg lahutab meelt ning hoiab kõhu korisemast, külasta kindlasti Balti Jaama turgu!

Kes soovib leida rohkem sooduspakkumisi ja näha, millised on juur- ja köögiviljade hinnad, peaks vaatama kliendileht24.ee võimalusi.

Tallinnas on veel mitmed uued projektid, millel tasub silma peal hoida. Tallinna Moekombinaat teeb alles esimesi samme ja tulevik näitab, milline uudne projekt on asemele tulemas. Keskturgu on arendama asumas Astri Grupp. Asemele lubatakse uue ja kaasaegse ilmega lahendust. Samuti soovitakse rikastada seeläbi kogukonnaelu ja luua piirkond, mis oleks ligitõmbav ka elukeskkonnana.

Comments are closed.