Naiste pluusid ja T-särgid

Pluusid on naiste jaoks olulised rõivad, kuna need on paindlikud ja sobivad praktiliselt kõigi riietega ning on ka vajadusel ametlikuks riietuseks. Millised on õiged kriteeriumid, mille järgi endale sobivad naiste pluusid valida? Mida silmas pidada kui otsid sobivaid särke olgu selleks siis kasvõi T-särgid naistele? Siin on näpunäidet pluuside ja särkide valimiseks.

Oluline on ideaalne suurus

Õige suurusega pluus või T-särk (mis ei oleks mitte liiga väike ega ka mitte liiga suur) on kõige tähtsam. Oled tõenäoliselt terve päeva aktiivne, seetõttu on sul kindlasti vaja liikumisvabadust ja mugavust.

Kui hoiad pluusi kandes terve päeva kõhtu kinni, tähendab see seda, et sinu särk on su jaoks liiga kitsas. Kui sinu ülakeha näib olevat aga pluusi sisse “uppunud”, siis tähendab see lihtsalt seda, et särk on liiga suur. Niisiis, millised on naiste pluusidele sobivad kriteeriumid ja õige ning sobiva suuruse tähistajad? Poes pluusi või särki proovides pööra erilist tähelepanu nööpidele.

Pluusi kinni nööpimisel peavad nööbi servad olema ideaalselt kinnitatud ja nähtavad. Samuti peaks naiste pluus järgima keha kumerusi vöö- ja seljapiirkonnas. Särk on liiga kitsas, kui sul on raske käsi kõverdada või ennast kätega ümber keha haarates kallistada. Seega veendu, et su särk oleks õige suurusega.

Olenemata oma keha suurusest peaksid valima T-särgi, mis täiustab sinu kehatüüpi ilma seda ka liigselt paljastamata. Siiski tuleb olla aus ja leppida oma kehatüübiga. Ära arva, et on olemas karmid ilustandardid, millest pead tingimata kinni pidama. Otsi pluusi või T-särki, mis sinu jaoks sobib ja kasuta seda.

Väldi liiga lühikesi pluuse ja T-särke

Naiste pluusi ja T-särgi pikkus on oluline. Ametlikuks riietuseks või kontoris kasutavad pluusid peaksid viisakalt katma kõhtu ja selga, kui tõstad käed üles või siis kükitamisel ja istumisel.

Samamoodi on lugu pluusiga, kui see sisestatakse seelikusse või pükstesse. Kui pluus liiga sageli pükste või seelikute seest välja tuleb, tähendab see seda, et su pluus on liiga lühike.

Vali kõige mugavam materjal

Terve päeva tegevuses olemise puhul on oluline, et kasutatavad materjalid oleksid hingavad. Puuvill on kindlasti esimene valik. 100 protsenti puuvill tundub naha vastas mugav ja see on tugev ning ka kergesti hooldatav.

Puuvill on mugav, kuid mõnikord muudab selle loomulikkus selle ka kergesti kortsutavaks. Tööl tuleb aga alati hea välja näha. Viskooskiud võib olla alternatiivne materjal, mis on samuti mugav, hingav, kerge ja ei kortsu kergesti.

Pööra tähelepanu varrukate ja krae otstele

Pikkade varrukatega naiste pluusi ostes veendu, et sellel oleks mansetid, mis hõlbustavad selle voltimist, kui seda vajad. Varruka pikkus peaks katma vabalt randme, kui käsi on painutatud või sirge. Liiga lühikesed või liiga pikad varrukad näevad üldilmega kohmakad välja. Ära unusta krae piirkonda. Särgi krae raamib oma ilmega ka sinu nägu. Silmast silma kohtudes ja vestlust pidades on krae esimene asi, mida sinu riietus vastaspoolele näitab. Hea krae ei ole kindlasti kunagi liiga pingul sinu kaela ümber.

Comments are closed.