Kvaliteetsed termostassid, mis hoiavad sinu joogid kuumad

Tass kohvi või teed on paljude inimeste jaoks populaarne viis, kuidas oma päeva rõõmsalt alustada. Kui see on külm või mitte värskelt valmistatud, võib see kogu hommiku ja lõpuks ka terve päeva rikkuda. 

Just seetõttu on olulised kvaliteetsed teekannud, aga loomulikult peaks igaühel, kes armastab liikvel olles kohvi või teed juua, käepärast olemas olema ka termostass. Termoseid ja termostasse on erineva suuruse, kuju ja värviga. Õige valimine võib olla keeruline. Siin on nimekiri teguritest, millega termostassi ostmisel tuleks arvestada.

Suurus ja mahutavus

Sinu esimene samm termostassi ostmisel on vajaliku suuruse üle otsustamine. Enamik neist on mahutavusega 0,25 kuni 0,5 liitrit. 

Kuigi võid osta ka suuremaid termoseid, ei ole need otstarbekad tööle sõitmisel ega linnas jalutamisel. Siiski on sul vaja suuremat termost, kui soovid seda kasutada perereisidel.

Kuumuse hoidmine

Termos peaks jooke kuumas või külmas suutma hoida vähemalt 4-6 tundi. Kasutatava isolatsiooni tüüp võib mõjutada jookide kuuma või külmana hoidmist. Termosel peab olema peegeldav vooder, et vältida soojuse väljapääsu ja selle kaas peab olema tihedalt kinni, et õhk ei liiguks sisse ega välja.

Materjal

Paljud tootjad valmistavad oma termoseid terasest või roostevabast terasest. Mõlemad materjalid on vastupidavad ja peavad ajaproovile vastu. Tipptasemel termosed kasutavad kahekordse seinaga vaakumtehnoloogiat, mis hoiab joogid tõhusalt kuumana või hoopis külmana. 

Kaas

Termostel on kas keeratavad või suletavad kaaned. Mõlemad on tõhusad sulgemisel, kuid keeratavad versioonid on turvalisemad ja vastupidavamad. Veendu, et kaas ei kukuks kergesti maha. Seda peaks olema lihtne puhastada ja see ei tohi lekkida. Kaas, mis toimib ka tassina, peaks olema valmistatud samast materjalist ja hoidma soojust.

Puhastamine

Pudeli kuju muudab termostasside pesemise keeruliseks. Puhastamiseks sobivad kõige paremini laia avaga termostassid. Samuti võid leida termoseid, mis on nõudepesumasinas pestavad. Termost peab olema lihtne lahti võtta, et kõiki osi saaks korralikult puhastada.

Disain

Lihtne disain võib olla parim inimestele, kes ei hooli sellest, kuidas nende joogianum välja näeb. Stiilse disainiga roostevabast terasest termostassid näevad aga suurepärased välja töölaual või neid saab kaasas kanda.

Kasutamine

Mõtle, milleks sa termostassi kasutad ja kui palju kohvi või teed soovid kuuma või külmana hoida. Termostassid sobivad suurepäraselt autos olevatele joogitopsi hoidjatele, samas kui mõned suuremad termosed sobivad ka kontori külmikus hoidmiseks.

Enne termose ostmist mõtle läbi, kus sa seda kasutad. Kui liigud linnas ringi, võib termostass olla sinu üks suurimaid sõpru. Aktiivsemad inimesed peaksid valima käepidemega kruusi, mitte avatud tassi. Õige suurus on sinu termostassi kaasaskantavuse juures ülioluline.

Vali kompaktne ja kerge termostass, kui plaanid seda reisile või matkale kaasa võtta. Seda peaks olema lihtne haarata või käes hoida.

Kokkuvõtteks termostassidest

Termostassi valimisel tuleb arvestada mitmete teguritega, sealhulgas mahutavusega, isolatsiooni tüübiga, materjaliga ja kaasaskantavusega. Mahutavus on oluline, sest see määrab, kui palju kohvi või teed saad endaga kaasa võtta. Lõppude lõpuks peaksid termostassi valima just vastavalt oma vajadustele.

Comments are closed.