Meeste jõulukampsunid: kuidas valida ja stiilselt välja kanda

Kahtlemata on detsembrikuu riideese jõulukampsun. Kui soovid osa saada ülemaailmsest jõulukampsunite fenomenist, siis loe edasi ja saa teada, kuidas valida meeste jõulukampsunid, mis on stiilsed ja samas naljakad. Anname nõu, kuidas neid välja kanda nii tööpäevadel kui ka vabadel päeval koos sõprade ja perega.

Millised on trendikad meeste jõulukampsunid?

Alustuseks tasub rääkida sellest, mis teeb ühest kampsunist jõulukampsuni. Väga lihtsaks ja lühidaks vastuseks on, värvide ja mustrite kombinatsioon. Jõulukampsun võib olla nii naljakas kui ka külluslike värvide ja mustritega, aga ka tagasihoidlikum: näiteks punase või rohelise tooniga kootud kampsun, millel on mõni üksik jõuluteemaline detail või palmiku muster. Igasuguses stiilis meeste jõulukampsunid võid valida välja Kaup24-st. Tutvu nende valikuga, et saada pilt ette erinevatest disainidest. 

Milline kampsik valida? See sõltub sinu maitsest ja sellest, kus seda kanda soovid. Perega pildistama minnes võid valida nii klassikalised kui ka naljakad sviitrid. Olenevalt sellest, millist tulemust piltidest ootad. Kui otsid midagi, mida kanda rahvusvahelisel jõulukampsunite päeval, siis võta julgeid otsuseid ja vali tugevate värvide ja mustritega meeste jõulukampsunid. 

© RDNE Stock project via canva.com

Kuidas sobitada kokku meeste jõulukampsunid ning muud riided ja aksessuaarid?

Jõulukampsunite mustrid ja värvid võivad muuta kogu riietuse paika panemise keeruliseks. Selleks, et hoida fookus kampsunile, ära pinguta üle teiste riietega. See tähendab seda, et püksid võiksid olla pigem ühevärvilised ja eelistatult mitte silmatorkavates värvides. Heaks valikuks on mustad, tumesinised, pruunid ja teistes toonides püksid. Lahedad meeste jõulukampsunid ei vaja säramiseks teisi ekstravakantseid riideid, hoia muu riietus lihtsana!

Klassikalised meeste jõulukampsunid, mida ei ole kaunistatud põhjapõdra punase nina, säravate lumehelveste või muude temaatiliste motiividega, sobivad kokku nii ühe- kui ka mitme värviliste pükste ja aksessuaaridega. Sel puhul puudub üks silmatorkav riideese ja seetõttu võib teha julgeid valikuid muude riiete ja aksessuaaride valimisel, olenevalt sellest, millist tulemust soovid saavutada. Rafineeritud ja elegantse stiili jaoks hoia kogu rõivastus lihtsana. See on väga heaks alternatiiviks, kui soovid lisada jõulutunnet, aga vajad tööalaste kohtumiste jaoks professionaalset välimust. 

Kodus kanna kampsuneid nii nagu soovid. Meeste jõulukampsunid sobivad nii pehmete velvet dresside kui ka puuvillaste vabaaja pükstega. Veelgi julgemaks valikuks lisa juurde värvilised jõulusokid või sussid.

Meeste jõulukampsunid ei pea olema alati nii öelda ülevõlli disainiga, vaid leidub ka selliseid, mis sobivad hästi ka ametlikele kohtumistele. Vali oma garderoobi meelepärased meeste jõulukampsunid ja kanna temaatilisi pühade riideid. Telli vajalik kodust lahkumata e-poest ja hoia aega kokku!

Comments are closed.