Laste batuudid muudavad igast aiast lõbusa paiga

Lastele meeldib hüpata, ronida ja mängida. Kõike seda saavad nad teha ka koduhoovis, kus on kas täispuhutav või klassikaline batuut. Laste batuudid on saanud väga levinud atraktsiooniks lastega perede hoovides. Ja pole ka midagi imestada, sest batuudid pakuvad piiramatus koguses rõõmu. Seda mitte ainult lastele, vaid ka täiskasvanutele. Leia sobivad laste batuudid Hansaposti ja Kaup24 tootevalikust, et valida ka üks enda koduhoovi!

Erinevad laste batuudid

Batuutide valik on äärmiselt lai, tooted erinevad nii mõõtude, aga ka disaini poolest. Olemas on täispuhutavad kui ka klassikalised hüppamiseks mõeldud laste batuudid. Täispuhutavad batuudid tuleb enne kasutamist täita ja vajadusel ka õhku sinna juurde lisada, kui see peaks olema kasutuses mitmeid päevi järjest. Teist laadi, mitte täispuhutavad laste batuudid on paljude perede lemmikuks. Seda mitmel põhjusel, esiteks on seda laadi batuudid kergelt hooldatavad, hea hinna ja kvaliteedi suhtega ning mitmekülgselt kasutatavad. Aseta laste batuut aeda, et lapsed saaksid sellel hüpata, õppida turvalisel ja ohutul moel trikke või selle peal niisama lamada ja pilvi või tähti vaadelda. Olenevalt batuudi kandevõimest, saan enamikke tooteid kasutada mitu last korraga. Sellisel juhul tuleb aga tagada ohutu kasutus, et lapsed üksteisele tahtmatult viga ei tee. Batuudi turvavõrk on hea lisa, mis tasub alati juurde soetada, kui seda esialgses komplektis ei ole. 

Laste batuudid ja erinevad kasutusvõimalused

Kui enamikest Hollywoodi filmides jääb silma, et laste batuut on kohustuslik atraktsioon igal lapse sünnipäeval, siis tegelikult võib see olla sinu koduaias iga päev. See on väga hea viis, kuidas ühendada liikumine ja lõbutsemine, sest hüppamine kulutab palju energiat ja parandab üldist füüsilist ja vaimset tervist. Lastel soovitatakse liikuda iga päev umbes 60 min järjest, miks mitte seda teha mängulisel viisil ja kasutada selleks batuuti. Rääkimata lapsevanematest, laste batuudid ei ole vaid lastele, kui selle maksimaalne kandevõime lubab, siis kasuta seda ka ise. Mine hüppa või tee väikeseid jooksuringe sellel ja juba mõne aja pärast tunned, kuidas see võhmale võtab. Miks muidu batuudid rühmatreeningutes on nii populaarsed?! Seega üks peamisi põhjuseid, miks batuut soetada, on selle positiivne mõju liikumisharjumustele. 

Laste batuudid sobivad ka niisama aja veetmiseks. Lase lastel sellel lamada ja mängida kaardimänge. Las nad jutustavad omavahel või lehitsevad raamatuid. Batuut on mõnus pinnas, mille peal istuda ja pikutada. Kui sa soovid, vii sinna ka mõned pleedid ja padjad, millega lapsed saavad luua mugava pesa, et vaadata, kuidas liiguvad pilved ja õppida erinevaid pilveliike. Öö saabudes saab vaadelda tähti ja Kuud. Seda kõike saad sa teha koos lastega. Nii täispuhutavad kui ka tavalised laste batuudid sobivad kõikideks nendeks tegevusteks. Soeta enda aega just selline laste batuut, mis leiab enam kasutust ja mida vajavad sinu lapsed kui ka sina ise. Valiku tegemisel aitab sind nii Hansaposti kui ka Kaup24 rohke valik.

Comments are closed.