Helly Hansen sportlikud ja stiilsed rõivad aktiivsele perele

(Pildi allikas, © Getty Images Signature via canva.com)

Helly Hansen funktsionaalsed üleriided pole niisama tuntuks saanud, vaid ikka põhjusega. Norrast alguse saanud kaubamärk on suutnud kindlustada väga olulise positsiooni põhjamaises tuulise ning karmi ilmastiku riiete maastikul. Ole valmis igaks ilmaks ja leia Helly Hansen tooted kogu perele Kaup24st ja Hansapostist!

Helly Hansen – üleriiete pioneer

Tegemist on ikoonilise kaubamärgiga, mille valikust leiab sportlikud üleriided, mis peavad hästi tuult, vihma ja külma. Nende tootevalikust leiavad kõik üleriided, kes armastavad seilata, kalastada kui ka talisporti. Aga mitte ainult, sest Helly Hansen pakub ka tänavamoodi, mis on ideaalne nii meie vihmasesse sügisesse, lumisesse talve kui jahedasse kevadesse. Helly Hansen riietab sind pea igaks aastaajaks nii, et saaksid õues olemisest rõõmu tunda.

Helly Hansen sai omal ajal alguse vajadusest luua ilmastikukindlaid tooteid, millega Norra madrused ja kalastajad saaksid paremini oma tööd teha. Nii hakkas kaubamärk välja töötama selleks loodud rõivastust ja pole tänaseni enda fookust kaotanud. Innovaatilised materjalid ja disainid on hoidnud Helly Hanseni olulisel kohal üleriiete ja sporditarvete turul.

Tänaseks pakub bränd tooteid kõikidele, kes otsivad parimat kvaliteeti, mida igapäevaselt kanda, aga ka neile, kes tegelevad profispordiga. Helly Hansen purjetamise kollektsioonid on saanud paljude eestlaste lemmikuks tänu heale kvaliteedile ja vastupidavusele muutlikes tingimustes. Lisaks sellele leiab vajaliku puhkamiseks, matkamiseks ja niisama aktiivsemateks päevadeks looduses.

Kuidas valida Helly Hansen riideid ja jalanõusid?

Helly Hansen riiete valimisel arvesta sellega, mille jaoks neid vajad. Kas otsid üleriideid talvespordiks, purjetamiseks merel või hoopiski igapäevaseks kandmiseks? Või oled hoopiski mugavate saabaste otsingul? 

Kui oled soetamas üleriideid, on oluline vaadata, millest on jope või mantel valmistatud ning millistesse ilmastikuoludesse on see loodud. Teiseks veendu sobivas suuruses. E-poest soetamisel on oluline vaadata, et valid õige rõivanumbri. Seda aitab teha suuruste mõõdutabel, kus on iga numbri kohta toodud välja keha mõõdud. Vajadusel mõõda end ja vaata, milline on kõige sobivam suurus.

Täpselt samad soovitused kehtivad ka jalatsite kohta. Õige jalanumbri teada saamiseks mõõda jalatald, asetades see vastu seina. Kui ostad jalatseid lastele, arvesta sellega, et neil oleks piisavalt ka vaba varbaruumi ja et talve jalanõudesse mahuvad ka paksemad sokid. 

Helly Hansen funktsionaalsed riided internetist kogu perele

Helly Hansen on üks paljudest brändidest, mida saab Kaup24 ja Hansaposti veebipoodidest tellida. Leia nii üleriided, jalanõud kui ka vabaajariided endale ja kogu perele, et valmistuda sportimiseks, aga ka vabadeks päevadeks õues. Helly Hansen aitab sul tunda rõõmu igast ilmast, sest nende ilmastikukindlad tooted on loodud vihma ja tuule kätte. Nende brändi riietega ei ole halba ilma, sest sul on seljas ideaalsed riided, mis sind hoiavad soojas. Osta vajalikud tooted kogu perele ja seda kõike ühest kohast. Avasta nüüd Kaup24 ja Hansaposti tootevalik!

Comments are closed.