Klassikalised Nike’i mudelid: millist valida?

NIKE kaubamärk on hästi tuntud mitte ainult spordi-ja moesõpradele. Oma ligi 60-aastase ajaloo jooksul on see Ameerika ettevõte pälvinud ülemaailmset tunnustust ning pakub miljonitele inimestele suurepärast hinna-ja kvaliteedisuhet. Spordijalatsid moodustavad igal aastal märkimisväärse osa NIKE toodete müügist. Vanematele mudelitele lisatakse kaasaegset disaini, mis saavad inspiratsiooniks tervele maailmale.

Meil on hea meel esitleda stiiliklassikasse kuuluvaid NIKE’i mudeleid – vähemalt üks paar peaks kapis olema! Olgu tegu erilise sündmuse või lihtsalt sooviga olla stiilne, vastavalt sellele saate teha parima valiku. Üks on aga selge: NIKE on mõeldud kõigile.

Air Max

Juba mõnda aega armastatud NIKE mudel üllatab oma värvivaliku ja ülimalt esteetilise kujundusega. Kumera kujuga tald on plastiline ja originaalne ning trenditeadlik kasutaja oskab seda kindlasti hinnata. Kas soovite neutraalse välimusega, kuid sellegipoolest pilkupüüdvaid tosse? Klassikaline must või stiilne valge sobivad ideaalselt. Kas riietuse valimisel peaks põhirõhu asetama jalatsitele? Mustrid ja kontrastsed värvid on alati huvitavaks valikuks.

Universaalsus on veel üks omadus, mis on muutnud Air Maxi nii armastatuks kogu maailmas. 90-ndate tänavastiilist kuni kleitide ja seelikuteni. Air Max’i saab kõigega kombineerida.

Blazer

Air Max’ist klassikalisema välimusega Blazer’itel on austajaid kõikjal. Kunagi populaarne kõrgete säärtega mudel on vaikselt moodi naasmas, kuid madalama lõikega Blazer on ideaalseks valikuks igapäevaseks kasutamiseks. Tegemist on kvaliteetsete õhukesest materjalist jalanõudega, mis sobivad jalutamiseks kevadest sügiseni. 

Pikemad sokid aitavad luua põnevat kuvandit: Sobivad Nike’i või tesite brändide sokid. Natuke levinum variant on lühikesed valged, nö. hüppeliigese sokid. Sobib kandmiseks teksade ja T-särgiga, samuti koos formaalsemate riietega.

Huarache

Kes oleks võinud arvata, et üks NIKE’i uuematest mudelitest , on mitu hooaega inspireerinud “omapäraste“  tossude tootmist, mis on pannud aluse ka teiste sarnase disainiga tossude tootmisele? Pisut teistsugused ja võiks isegi öelda, et huvitava välimusega tossud on stiilse inimese garderoobi lahutamatuks osaks. Neid jumaldavad kuulsused, moeblogijad ja stilistid. Kvaliteetne ja kauakestev mudel – suurepärane võimalus proovida neid tavapärasest erineva disainiga tosse ja kombineerida neid erinevate stiilidega.

Julgemad eksperimenteerivad värviliste Huarache’i mudelitega, mis on värvilised ja rohkete mustritega. Ühevärvilised tossud sobivad hästi ka tavalise riietusega, sest tossude massiivne tald teeb nad silmapaistvaks.

Zoom

Vaba aega saab veeta nii aktiivselt, kui stiilselt! Valige Zoom, et olla matkates ja sportides silmapaistev. Painduv tald, hingav materjal ja NIKE disainerite leidlikkus on unikaalne kombinatsioon, mis pakub moodsat ja terviklikku välimust.

Millised tossud valida, sõltub sellest, millega Teile tegeleda meeldib. Heledad ja valged mudelid sobivad suurepäraselt jõusaalis või kodus treenimiseks. Kui viibid palju õues, soovitame visuaalse välimuse ja mugava hoolduse tagamiseks kasutada tumedaid või kamuflaaživärvi jalanõusid.

Chron

Ehk meeldib Teile rokkiv stiil? Ei kujuta ette oma garderoobi ilma CONVERSE’I ja VANS’i jalanõudeta? Siis loodi Chroni mudel just Teile. Terves NIKE tootevalikus paistavad need jalanõud silma oma lihtsuse poolest: valmistatud kangast, tagasihoidliku NIKE’i märgiga. Talda eraldab ülejäänust silmapaistev joon.

Hea valik, et lisada vürtsi oma igapäeva ellu. Valige parim värv oma garderoobi ning nautige mugavust.

Comments are closed.