Eripärased jõulupuud – CNC freesimine pakub vingeid lahendusi

Üha enam on moes alternatiivsed jõulukaunistused, mis eristuvad traditsioonilistest kuuse ehetest või teistest kodu dekoratsioonidest. Kõige enam on esile tõusnud alternatiivsed jõulukuused ehk kuused, mis on valmistatud kartongist, vineerist või hoopiski mõnest muust materjalist.

cnc freesimine - jõulupuu

Vineerist jõulupuu. Allikas: Pinterest

Kui ka sina soovid eristuvat jõulukuuske sarnaselt Rakvere linnaga, siis vali vineerist puu. CNC freesimine on levinud meetod, millega luuakse põnevaid jõulukuuskesid kas vineerist, PVC või hoopiski plastikust.

CNC freesimine annab võimaluse luua nii 3D kui ka 2D jõulupuu. 3D jõulupuu pannakse kokku kahest vineeralusest (või mõnest muust materjalist), mis on lõigatud just selliseks nagu on kavandatud jõulupuu välimus.

Vineerist kuusk on moderne ja jätkusuutlik valik – kindel on see, et sa eristud teistest kodudest väga nutika ja kauni lahendusega, ja lisaks, teed selle valikuga ka rõõmu looduskeskkonnale.

Ettevõtte CNCfreesimine spetsialist Rasmus Paimre tõdeb, et puidust freesimine muutub järjest populaarsemaks ja niisamuti ka 3D vineerist kuusest. Keskmiselt 90 cm kõrguse kuuse hind on 130€.

Võta ühendust CNC freesimist pakkuva firmaga ja uuri lahendusi uue jõulukuuse loomiseks.

Comments are closed.