5 olulist riideeset sinu lapse garderoobis

Lapsed kasvavad kiiresti ja seetõttu vajab nende garderoob pidevalt uuendamist. Lasteriided võivad aga olla üpriski kallid ja vähe on võimalusi, kuidas nende pealt kokku hoida, eriti kui me räägime kvaliteetsetest talveriietest. Millised on need 5 riideeset iga lapse garderoobis, mis on hädavajalikud ja mille pealt ei tasu kokku hoida?

  1. Kvaliteetsed vihma- ja talveriided

Meie ilm on väga heitlik, kevadel ja sügisel võib sadada väga palju vihma või kui seda ei juhtu, siis on õues niiske ja rõske. Talvel võib taevast alla sadada kõike, nii lörtsi, lund, rahet kui ka vihma. Lisaks erinevatele sademetele on meie parasvöötmelises kliimas ka talvisel ajal jahe ning sügisel tuuline. Selleks, et sinu laps saaks vaatamata muutlikule ilmale nautida õues viibimist, peavad riided olema sellised, et peavad kõigele sellele vastu. Selleks soeta lapse garderoobi ilmastikukindlast materjalist valmistatud talve- ja vihmariided. Väga hea ja kvaliteetne on näiteks Reima talvejope. Reima talvejope hoiab lapse soojas ja kuivas kogu päeva vältel nii, et sa ei pea tema pärast muretsema. Soeta Reima talvejope või mõne teise kvaliteetse lasteriiete brändi talveriided, mis peavad kaua aega vastu. 

  1. Vastupidavad jalanõud igaks hooajaks

Lapsed veedavad palju aega õues, see tähendab, et lisaks jopele ja jakile peavad ka jalanõud olema ilmastikukindlad kui ka soojad. Vihmaseks hooajaks, kui veel ei ole õues päris külm, soeta korralikud laste kummikud, millega on sinu lapsel hea mööda porilompe hüpata ning õues mängida. Talveks tuleb aga kummikud välja vahetada palju soojemate jalanõude vastu, selleks leia sooja sisuga talvesaapad, millega ei jää ükski lumememm ehitamata ning lumeingel tegemata. 

  1.  Pidulikud riided

Aasta jooksul tuleb ikka ette üritusi, kuhu on vaja selga panna pidulikud riided. Olgu selleks siis teatrikülastus, vanaema juubel või hoopiski lasteaia või kooli jõulukontsert. Pidulikud riided leiavad kindlasti korra kui mitte mitu korda aasta jooksul kandmist. Pidulikud riided ei pea olema just suursugused kleidid või laste ülikond. Sa võid panna kokku väga stiilsed pidulikud riided ka mõne kardigani, musta värvi seeliku ja valge pluusiga. Neid riideid saab ka eraldiseisvalt kanda mõnel teisel puhul.

  1. Soojad magamisriided

Ööriided peavad olema mugavad ning valmistatud materjalist, mis on hingav. See kõik on vajalik selleks, et sinu lapse uni oleks parim. Keegi ei soovi magada riietega, mis panevad naha sügelema või on muul moel ebameeldivad. Soovitame soetada laste ööriided, mis on valmistatud orgaanilisest puuvillast, meriinost või mõnest teisest looduslikust materjalist. 

  1. Kvaliteetsed spordiriided

Pole oluline, kas sinu lapsel meeldib käia ujumas, tantsutrennis või tegeleda kergejõustikuga. Oluline on hoopiski see, et kogu spordivarustus oleks niivõrd hea, et see ei takista tal enda lemmiktegevusega tegelemast. Investeeri kvaliteetsetesse spordiriietesse, mis muudavad trenni tegemise lihtsamaks ja paremaks. 
Investeeri kvaliteetsetesse ja vastupidavatesse lasteriietesse, kuid ära unusta ka üllatada enda last mänguasjadega.

Comments are closed.