3 ideed külaliskorteri sisustamiseks

Külaliskorterite valik on suur, muuda enda majutuspaik teistest eristuvaks ja sa näed, kuidas inimesed jooksevad selle peale tungi. Oleme pannud kokku 3 ideed, kuidas enda korter sisustada meeldejäävaks elamusmajutuseks. Uuri lähemalt ja kujunda vinge korter!

  1. Too killuke Las Vegast Eestisse!

Las Vegase stiilis majutuspaik pakub kindlasti palju tähelepanu ning huvi. Selles stiilis elamusmajutus sobib imehästi erinevate ürituste korraldamiseks: olgu selleks poissmeeste pidu, sünnipäev või midagi muud. 

Parim kasiino asub ikka kodus – seega too kindlasti sisustusse sisse erinevaid lauamänge, pokkerilaud jms, mis annab edasi ehedat Las Vegase hõngu. Sinu kodust saab niimoodi parim kasiino paik, kus saab kontovaba kasiino võimalusi ära kasutada.

Lisaks erinevatele meelelahutuse mängudele kasuta kodu sisustamisel palju luksuslikke elemente ja materjale. Näiteks sobivad interjööri hästi paksud sametist kardinad, tepitud nahkdiivanid ja tugitoolid kui ka suursugused lühtrid. Erinevad padjad, vaibad ja vaasid annavad ruumile viimase lihvi, seega ära unusta ka neid dekoratsioone. 

Kõige lihtsam on saavutatud võimalikult ehe Las Vegase stiil, kui otsid välja pildid sisustus elementidest vms ja proovid nende pealt sarnaseid lahendusi tuua enda korterisse.

  1. Paku midagi tõelistele spordifännidele!

Mis on sinu lemmik spordiala? Ütleme, et see on suusatamine ja sinu külaliskorterist asub kiviviske kaugusel populaarne suusanõlv või mets. Too see sama spordihõng ka enda korterisse ja sisusta kodu talispordi teemaliselt. 

Selleks kasuta ära niivõrd palju suusatamise või muu talispordialaga seonduvaid elemente kui võimalik. Nendeks on näiteks nagu: vanad suusakepid, suusamütsid, -kindad, fotod suusatamise legendidest ja miks mitte ka erinevad anekdoodid spordiala kohta. Need on esemed, millega saad enda koju luua suusaparadiisi. Kasuta elemente ära dekoratsioonidena ja aseta näiteks vanad suusakepid lakke, fotod erinevatest suusatajatest ja anekdootidest seintele.

Ülejäänud ruumi juures kasuta talvele iseloomulikke värve nagu valge, roheline, punane. Erinevate soojade pleedide, villastesokkide kui ka mõnusate patjadega saad anda lõpliku viimistlusele kogu toale.

  1. Loo korterist üks suur buduaar!

Selline korter on kindlasti naiste lemmik! Kes ei sooviks majutuda paigas, mis on sisustatud luksuslikult ja on ideaalne paik tüdrukute õhtu või mõne sünnipäeva pidamiseks. Selleks, et luua enda korterist tõeline buduaar, siis otsi internetist välja mõned fotod sellest, millise lõpptulemuse soovid saavutada. Seejärel proovi neist kõigist leida lemmik elemendid, mida tuua enda korterisse. Piltide põhjal on väga hea ja lihtne alustada sisustamist. 

Buduaar peab olema luksuslik, selleks kasuta niivõrd palju luksuslikke materjale kui võimalik. Üheks selliseks on siid. Siid on küll kallis, aga õnneks on siidilaadne materjal satiin, mis on kordi odavam ja mida saab hästi kodu kujundamisel kasutada. Teiseks, ära unusta buduaari lauda, kauneid valgusteid ja otse loomulikult šampanjat. Kolmandaks, kui sul on suur vannituba, siis see on vaid boonuseks. Kasuta seda ära ja loo sellest tõeliselt mõnus minispaa koos vanniga. 

Lase enda loovusel lennata ja kujunda enda külaliskorter teistest erinevaks, et see köidaks suures valikus klientide tähelepanu! Elamusmajutus on aina populaarsem, seega käi ajaga kaasas ja paku seda, mida kliendid ihkavad.

Comments are closed.