Huppa talveparka plussid ja eelised

Viimaste aastate jooksul on sügis- ja talvekuudel tänavatel näha aina rohkem inimesi, kes on otsustanud parka kasuks. Algul võis see tunduda järjekordse moevooluna, mis läheb kiiresti mööda, ent parka on tulnud selleks, et jääda. Tegu on ühe kindla lahendusega, kuidas end  külmemal ja vihmasemal ajal sooja ning kuivana hoida.

Miks valida Huppa naiste parka?

Huppa naiste talveparka Vivian on teiste parkade seas kerkinud üheks populaarsemaks mudeliks. Minimalistliku disainiga Huppa talveparka on pehme ning karvase voodriga, mis muudab kandmise eriliselt mugavaks. Ei ole vaja muretseda ka selle pärast, kas on ikka meeles helkur külge riputada. Sellele on mõeldud juba parka valmistamise käigus ehk Huppa naiste talveparka Vivian tuleb turvalisust suurendavate helkurdetailidega.

Oluline on ka ettevõtte nimi ja Huppa võib siinkohal õigusega pead kõrgel hoida. Nad alustasid lasterõivaste tootmisega, ent nüüdseks on tootevalik märkimisväärselt laienenud. Ettevõte on tuntud oma põhjamaise kvaliteedi ning innovaatiliste lahenduste poolest ja on aastate jooksul pälvinud klientide usaldusväärsuse. Huppa talveparkad on seega kindel ost, ent miks üldse kaaluda selle ülerõiva soetamist?

Üks universaalne lahendus!

Parka on iseenesest väga mitmekülgne riideese. Vaatame teisi variante, mida muidu üleriidena kanda. Vihmajope kaitseb küll vihma eest ja sellega võib olla võimalik ka sporti teha, ent ei sobi kandmiseks pidulikemates olukordades. Mantel, mis sobib teatrisse minekuks, on jalutuskäiguks metsas täiesti vale valik. Jope võib muidu olla igati sobiv, ent lühike lõige tähendab vöö alt sisse puhuvat külma.

Tõmbame jope pikemaks, lisame sellele suure kapuutsi ja mugavad taskud – ja ongi saadud parka! Algselt polaar- ja sõjaväemissioonidel kasutusel olnud riideese on nüüdseks jõudnud meie igapäevaellu. Tänapäevased parkad ei ole aga lihtsalt funktsionaalsed, vaid ka ilusad. Huppa talveparkad on heaks näiteks. Need hoiavad sind soojas, tegemata järeleandmisi välimuse arvelt. Ka igavad värvid võib ära unustada. Kollane, sinine või lausa fuksia tooni parka muudab muidu igava ja halli talve hulga värvilisemaks!

Nutikad lahendused, millele ei oska mõelda

Esimest parkat ostes ei pruugi alati teada, millele tähelepanu pöörata ning mis lisandid muudavad parka tõeliselt mugavaks. Parka üheks tunnuseks on kapuuts. Vaatame seda lähemalt. Naturaalse või kunstkarvaga kaunistatud kapuutsiäär on kaunis ja kasulik, ent kui see pole eemaldatav, muutub puhastamine keerulisemaks. Ka kapuuts ise peaks olema veekindlast materjalist. Vastasel juhul ei ole sellest halvema ilma korral suuremat abi.

Teiseks taskud. Lukkudega taskud hoiavad kõik asjad kindlalt omal kohal. Tihtipeale on taskud ka kaks ühes lahendusega – küljelt suletud lukuga ja pealt suletavad magnetkinnitusega klapiga. Kindlasti peaks parkal olema sisetasku, kus on mugav hoida väiksemaid asju või ka telefoni. Lisaks aitab sisetasku telefoni soojana hoida, mis pikendab aku kestvust! Vajalik lisa kõikidele, kes armastavad värskes õhus aega veeta. Lukkudest rääkides, kahepoolselt avanev esilukk teeb parka kasutamise mugavaks paljudes erinevates olukordades, samas kui reguleeritav keskosa aitab tagada parka parema sobivuse.

Kuna parkad on mõeldud kasutamiseks karmimates ilmaoludes, peab kasutatav kangas olema tuule- ja veekindel, ent samas ka hingav. Samamoodi on abiks teibitud õmblused ehk niiskus ei pressi end õmbluste vahelt sisse. Ja muidugi materjal, mis peitub parka sisemuses. Hea on teada, et sünteetiline materjal tuleb paremini toime niiskusega. Suled on aga soojemad. Ehk et kui tahad aktiivselt liikuda, on parem valik sünteetiline materjal. Lihtsalt väljas pingil istudes, on parem valik aga just suletäidis, et sooja hoida.

Comments are closed.