Ümmarguste laudade eelised sündmuste korraldamisel

Aastate jooksul on ristkülikukujulised lauad osutunud väga populaarseks, maksimeerides ruumikasutust ja pakkudes esteetilist atraktiivsust. Kui korraldad seltskondlikku üritust, võiksid aga kaaluda, kas ümmargune laud võiks toimida paremini kui tavaline ristkülikukujuline laud. Siin on mõned ümmarguse laua eelised ürituste korraldamisel.

Kaasav ja kaasahaarav

Olenemata sellest, mis tüüpi üritust korraldad, soovid sa alati, et sinu külalised saaksid mugavalt suhelda ja vestlus sujuks. Ümmargused lauad on loodud sujuvaks suhtlemiseks, kuna kumer kuju võimaldab vestlusel palju lihtsamalt kulgeda. Ümmargune laua kuju võimaldab kõigil laua taga istujatel vestluses osaleda, võimaldades külalistel ise valida, kellega spontaanselt suhelda.

Ohutus

Keegi ei soovi riskida võimalusega, et nende üritusel juhtub õnnetus ja ümmargused lauad aitavad seda riski mõnevõrra vähendada. Laud ei pruugi tunduda eriti ohtlik mööbliese, kuid kui kohal on väikesed lapsed, on parem vältida ruudu- või ristkülikukujulist lauda, mille teravate nurkade vastu võib end lihtsalt ära lüüa.

Lauanurgad on väikese lapse peaga umbes samal kõrgusel ja võivad kergesti tekitada valusaid vigastusi. Kuna ümmargustel laudadel ei ole nurki, pole tõsiste vigastuste oht sama suur, isegi kui laps vastu lauaserva end ära lööb.

Inimestel on lihtsam ruumis ringi liikuda

Kuigi väikese ruumi korral võid oma valikus kalduda ristkülikukujulise laua poole, on ümmargune disain praktilisem. Võrreldes ruudukujulise lauaga mahutad ringikujulise laua ümber rohkem inimesi.

Kui oled mures selle pärast, et saaksid laua taha kõik istuma panna, ilma et külalised tunneksid end nagu kilud karbis, on ümmargune laud suurepärane valik. Lisaks sellele, et laua taga on rohkem istekohti, on külalistel tavaliselt ka rohkem ruumi, et pääseda oma tooli juurde.

Loo hea atmosfäär

Ümmargused laua on seltskondlik lahendus igaks sündmuseks. Ringikujulised lauad panevad inimesed vestlema ja loovad palju kaasahaaravama õhustiku, mis aitab sündmusel õnnestuda. Muidugi ei tähenda see seda, et ristkülikukujulised lauad tuleks üldse ära unustada. Kui oled aga alati valinud ruudukujulise või ristkülikukujulise laua, proovi oma üritusel vahelduseks kasutada ümarlauda ja avasta erinevused.

Comments are closed.