TOP 5 elektroonikat nutikale kodule

Tehnoloogia areng on muutnud meie igapäevase elu paljudes aspektides lihtsamaks, kuid üks silmatorkavamaid muutusi on toimunud meie kodudes. Kaasaegsed kodud pole mitte ainult hubased, vaid ka tehnoloogiliselt vägagi innovaatiivsed. Koduelektroonikasse investeerimine on suurepärane võimalus muuta oma elamispind funktsionaalsemaks ja huvitavamaks. Olete mõelnud, mida võiksite vajada? Vaadake meie TOP 5 üle!

Kodukino

Kas teile meeldib nautida häid filme suurel ekraanil, kuid kinos käimine tundub liiga tülikana? Pole muret, ergonoomiline kodukino on suurepärane võimalus nautida imelisi filme mugavalt diivanil. Mis veelgi parem – selle jaoks pole alati vaja palju ruumi. Tavalise suurusega elutuba sobib hõlpsasti hea kodukinosüsteemiga, jättes teiste seadmete jaoks vaba ruumi. Helikonfiguratsioonide jaoks on ka palju võimalusi, mille vahel valida – jällegi saate valida kõik, mis sobib teie eelistustele ja eelarvele.

TV 

Samal noodil jätkates, võib ka öelda, et hea televiisor iga kodu jaoks hädavajalik. Saate nautida mitte ainult vana head satelliittelevisiooni, vaid tänapäeval toimib teler pigem palju mitmekülgsema platvormina. Saate selle ühendada digiboksiga ja nautida võrguteenuseid koos sadade filmide ja telesaadetega. BigBox pakub hea valiku telereid kõigi eelarvete ja eesmärkide jaoks, mida pakuvad hinnatud tootjad alates Samsungist Sonyni. Kas soovite 4K-d? Pole probleemi. Kas teile meeldib Android TV? Lihtne. Äkki isegi 8K? See on ka olemas.


Robottolmuimeja
Hiljutine moehullus, mis on esialgsest skeptilisuset hoolimata osutunud üsna vastupidavaks tootegrupiks. Üks peamisi põhjusi, miks me oma kodu tehnoloogiaga täidame, on mõne rutiinsema ülesande automatiseerimine, nii et meil oleks rohkem aega asjadele, mis meile tõeliselt meeldivad. Robottolmuimeja teeb täpselt seda. Neid on igas vormis, kujus ja suuruses. Ja paljudes erinevates hinnaklassides. Mõnel on isegi eraldiseisev rakendus, mis võimaldab teil kohandada nende töögraafikut ja seadistada mitmeid muid huvitavaid asju. 

Õhupuhastajad
Kas olete kunagi tundnud, et teie kodus on õhk pisut kuiv ja raske? Kui jah, siis võiksite tutvuda õhupuhastitega. See on väga kompaktne, kuid kasulik toode. Kuigi neid nimetatakse puhastajaks, ei piirdu nende funktsioonid sageli sellega. Mõni aitab teil õhuniiskust reguleerida ja teine võib toimida viiruki hajutina. Otsige ja leidke endale, oma kodule ja vastavalt eelarvele sobiv valik.

Kaamera

Kodune kaamera on asi, mida võiksite kaaluda, eriti kui teil on lapsi või lemmikloomi. Nii saate neil alati pilku peal hoida. Pealegi vahel ikka juhtub ebameeldivaid asju ning parem on karta kui kahetseda. Neid on lihtne paigaldada ja nad on eelnevalt täidetud mitmesuguste funktsioonidega. Vaadake ise üle ja võib-olla isegi võtate ühe.

Lisaksime mõningad nüansid, kuid need varieeruvad sõltuvalt sellest, kuidas otsustate oma kodu sisustada. Mõni võib-olla soovib rohkem investeerida köögi täiustamisse hulga kasulike seadmetega, teised aga eelistavad meelelahutuseks tehnoloogia hankimist. Üks turvaline valik on aga kodune hääleassistent. Enamik inimesi on neist kuulnud, kuid tegelikkuses neid proovinud ei ole. See võib osutuda teie kodumasinate käepäraseks täienduseks heaks valikuks ning ta täiendab teie koduse ökosüsteemi üsna kenasti – olenemata kas olete Apple’i või Androidi kasutaja.

Comments are closed.