Miks Texas Hold’em on kõige populaarsem pokkerivariant

Miks Texas Hold’em on kõige populaarsem pokkerivariant

Texas Holdem on paljudest teistest pokkerimängudest lihtsam, sest kõigil on võitva kombinatsiooni kokku saamiseks kasutada ühesugused kaardid, erandiks on vaid taskukaardid, mida näevad ainult kaardiomanikud. Lauale rivistatud kaarte on käes olevatest palju lihtsam jälgida.

Texas Holdemis on bluffimine raskem, sest võitva kombinatsiooni moodustamiseks kasutada olevad ühiskaardid on kõigile samad. Ainsaks eeliseks vastaste ees on käejaotuse alguses jagatud kaks taskukaarti. Ühiskaarte avades saab alati vastastele silma vaadata, see on veel üks põhjus, miks bluffimine on oluliselt raskem.

Siin on 10 kõige paremat kätt Texas Holdemis:

1. AA (ässa paar)
2. KK (kuninga paar)
3. QQ (emanda paar)
4. AK (ühest mastist äss ja kuningas)
5. JJ (poiste paar)
6. AQ (ühest mastist äss ja emand)
7. KQ (ühest mastist emand ja kuningas)
8. AK (erinevast mastist äss ja kuningas)
9. AJ (ühest mastist äss ja poiss)
10. TT (kümne paar)

Aga isegi ilma suure kogemusteta saad jälgida ja tunnetada, kellel millised kaardid on, sest kui vastaste nägu tõde ei paljasta, teevad seda nende silmad. Keegi keskendub kindlasti kaartidele, mida ta kasutada saab. Lisaks sellele saad jälgida nende reaktsiooni teistele kaartidele. Kõige populaarsemaid panustamismustreid võid lugeda siit artiklist.

Texas Holdem pokkeri panustamise struktuur tähendab ka seda, et pank võib väga lihtsalt väga suureks kasvada ning vastaseid on võimalik kõrvaldada kõrelt, mis omakorda tähendab head võimalust suurvõitudeks. Mängus on neli raundi ja pärast iga raundi on võmalus teha uued panused. Sedasi kasvab pank väga suureks ning eriti siis, kui tegemist on No Limit Texas Holdem pokkeriga (mänguvorm, kus puuduvad panustamise ülempiirid. Panustada saab korraga kogu mängulauas oleva raha või kõik oma mängumärgid. Selles mänguvormis mängitakse kõik maailma suurimad pokkeriturniirid, sealhulgas WSOP põhiturniir.).

Kuna Texas Holdem’i puhul on tegemist populaarseima pokkerimänguga, on lihtne leida ka vastaseid ja saad valida suurema hulga mängijate seast just endale parimad vastased. Võrdväärsel tasemel või isegi paremate mängijate vastu mängides on mäng väljakutsuvam ja kindlasti ka põnevam. Nii arened ka kiiremini.

Me ei hakka isegi seletama, miks Texas Holdem nii populaarne on, kuid saame selgitada selle jätkuvat populaarsuse kasvu. Tegelikult on see lihtne – mida rohkem mängijaid mängib, seda suuremaks kasvab ka huvi mängu vastu. Texas Holdemit mängib täna rohkem professionaale, kui ühtegi teist kasiinomängu. Mõned professionaalid on sõlminud ka väga kasulikud sponsorlepingud, millega teenitakse iga aasta miljoneid ja seda vaid särgil sponsori logo kandes.

Texas Holdemi populaarsus kasvab iga lisanduva mängijaga, seega on selle populaarsus ja mängijate arv praktiliselt lõputu. See kõik tähendab, et Texas Holdem on siin, et jääda.

Kui soovid pokkeriga alustada, siis soovitame vaadata Betsafe’i pokkeriturniire.

Comments are closed.