Mida kinkida lastele?

Kui saabumas on laste sünnipäev või mõni teine oluline tähtpäev või sündmus, siis on aeg hakata mõtlema, mida kinkida. Oleme pannud kokku nimekirja erinevateks kingiideedeks. Leia sealt midagi, mida sel aastal kinkida!

Seikluslikud mänguasjad

Lastele meeldib mängida ja seigelda, paku neile seda rõõmu uute mänguasjadega. Kingi näiteks Nerf püstol, millega omavahel mängida. Nerf püstol kui ka teised mängimiseks mõeldud püstolid on ideaalseks kingiks väikestele poistele, leia lähimast kauplusest või e-poest brändi Nerf tooted lastele ja vali kink välja.

Harivad lauamängud

Kingitused võivad olla ka õpetlikud. Aga selleks, et need läheksid rohkem lastele peale, kingi mõni lauamäng, mis on samal ajal lõbus, aga ka hariv ja õpetlik. Leia sobiv lauamäng vastavalt lapse vanusele.

Erinevad sporditarbed

Kas sa tead, mis on tema lemmikspordiala? Kui selleks on jalgpall, kingi talle pall, millega saab ta seda mängida. Kõikidele lastele, kellele meeldib uisutamine, kingi uisud või hoopiski pääse jäähalli. Minge üheskoos uisutama ja looge toredaid mälestusi!

Elamused vees

Kellele ei meeldiks vesi? Veekeskuse külastus läheb pea igale lapsele peale. Kes ei sooviks mööda liumägesid liuelda ja basseinis ujuda? Vali välja lähim ja põnevaim veekeskus, kuhu üheskoos minna!

Raamatud ja koomiksid

Kingi põnevaid raamatuid või koomikseid, mis panevad laste silmad särama. Selleks võivad olla nii tuntud Marveli koomiksid, aga ka mõned seikluslikud raamatud, mis talle võivad meeldida. Kui ta armastab süüa teha, siis kingi talle lastele mõeldud kokaraamat, kust ta saab õppida uusi ja põnevaid retsepte.

Seikluspargi külastus

Hüppamine, jooksmine, turnimine – need on paljude laste lemmiktegevused. Mine vii ta seiklusparki ja koge seda kõike üheskoos. Vali välja selline seikluspark, kus on ka lastele mõeldud rada – see on eriti oluline, kui laps, kellele kinki planeerid, on alles väike.

Joonistustarbed

Pliiatsid, vesivärvid, pintslid, paber või hoopiski värviraamat on midagi, mis kulub igasse lastetuppa ära. Kui tegemist on juba suurema lapsega, siis võid talle omaenda maalimise komplekti kinkida, väiksematele lastele sobib kinkimiseks mõni põneva multifilmi tegelase värviraamat.

Aksessuaarid ja ehted

Igale väikesele tüdrukule meeldivad käevõrud ja kaelakeed – kingi talle tema lemmikvärvis ehted, patsikummid ja muud aksessuaarid. Kui sa aga otsid kinki poisile, siis leia tema lemmik multifilmi tegelastega nokamüts, kindad või sall, mida ta saab kanda kasvõi iga päev lasteaias ja kodus.

Maiustused

Kui sul on ideed otsas, siis võib alati kinkida maiustusi. Pane kokku üks suur purk hea ja paremaga nagu näiteks erinevate klaaskommidega, šokolaadikommidega, üllatusmunadega jms. Selleks, et paki sisse ei tuleks liiga palju suhkrut sisaldavaid tooteid, pane sinna ka külmkuivatatud marju ja puuvilju.

Comments are closed.