Kuidas eestlased maailmas läbi löövad? – Uuri ja tee järgi!

Eestlased on teada tuntud rekordite purustajad ning seda juba Nõukogude Liidu aegadest peale. Riigi sportlased on maailmatasemel võistelnud spordialadel mis hetkel tunduvad tavatud ning imelikud, kuid kui vaadata sõja taguseid aegu, siis pole miskit rohkem imestada. 

Hemingway on öelnud: “Igas sadamas ootab ees üks eestlane.” 

See tähendab vaid ühte, väikese riigi kodanikud on seikluse huvilised, eesmärgiga vallutada maailma ning seal ka läbi lüüa. 

Ärindusega seotud valdkondades tuntakse Eestit kui startup paradiisi, kus ühe elaniku kohta on algatatud enim unicorn firmasid, mis teenivad tänu investoritele suuremaid investeeringuid kui mõni teine Euroopa riigi ettevõtte kogu. 

Tuntumaid eestlased maailmakodanike seas on hetkeseisuga Kerli Kõiv (eestlannast laulja, kes on avalikustanud Ameerika Ühendriikides top singleid ning esinenud suurtel tribüünidel), Kelly Sildaru (noor ekstreem suusasportlane, kes juba varases eas võitis X mängudelt kuldmedali vigursuusatamises, tehes temast noorima suusasportlase, kes on võitnud meistritiitli) ning Arvo Pärt (enim kuulatud elav helilooja, kes on leiutanud täiesti uue muusikaseade ja stiili, mida kasutatakse ja järgitakse kogu maailmas). Vaata, mida huvitavat veel leiab siin

Mujal maailmas läbilöömiseks on vajalik tehnika, mida kasutavad vaid Eestlased:

  1. Ole pilkupüüdev

Mõned aastad tagasi hakkas levima muusikute seas üks populaarne stiili hajutus ning hiljem stiilipuhas lähenemine isiksuse kehtestamiseks. Kõik teavad kes on lady Gaga ja Sia, sest nende riietumisstiil ning brändi loomine olid isikupäraselt unikaalsed ning kergelt tabu teemalised.

Enim tähelepanu tõmbab unikaalne lähenemine oma brändi loomisel ning nagu seda tegi ka Kerli Kõiv, kes lõi stiili nii muusikavideotes kui ka esinemistel. Eriline muusikastiil, riietumisstiil ning kaunis lauluhääl paneb fännide südametes särama tähekese, mis tõmbab enim pilke ka globaalselt. 

  1. Lahendused probleemidele

Probleeme on maailmas rohkem kui lahendusi ning kui targad isiksused panevad pead kokku ja hakkavad leiutama miskit unikaalset, kuulevad sellest ka kohe kõik mujalt maailmast. Eestlased on harjunud tegema tööd oma kätega ning isegi kui selleks kulub rohkem aega kui tavaliselt, keskendutakse pigem põhimõttele, et asja tuleb teha korralikult isegi siis kui aega on vähe. Seepärast on eestlased saanud tunnustust teemadel, mis mujal maailmas oleks vähem hinnatud. 

  1. Kaunid inimesed

Teadlased on väitnud, et enim kaunid inimesed pärinevad pigem ida poolt ning seda eriti Euroopas. Kuna Eestis on enim supermodelle 100 000 inimese kohta, ületab see protsent igati keskmise ning ka oma ilu kasutatakse täie võimsusega ära. Eestlane on harjunud härjal sarvist haarama ning võimaluste tekkes tehakse kõike selleks, et tulemused oleksid positiivsed. Head geenid on kindlasti üheks faktoriks. 

  1. Koostöö parimatega

Eestlasi hinnatakse kui hinnalisi koostöö partnereid ning kui asi puudutab mõne asja alustamist, projektide loomist, võtmeinimeste leidmist, siis loodetakse ikka ja alati eestlase omamist oma tiimis. Oma ala professionaalid on alati nõus harima end parimates koolides ning parimate mentorite poolt. Eestlane kuulab ja vastab harva. Mõttetu jutt on aja raiskamine ning vähem sõnu on rohkem väärt kui asjatu pikaajaline jutt.

Comments are closed.