Head meeste lõhnad – hooajale sobiva lõhna valimine

Lai valik meeste parfüüme tähendab, et igaüks leiab endale midagi meelepärast. Hea hinnaga head meeste lõhnade leidmine on lihtsam kui arvate.

Paljud inimesed alahindavad hea lõhna valimise tähtsust – see võib esile tõsta või tappa kogu teie isikupärase välimuse, mille poole püüdlete. Parfüüm pakub ka ainulaadset valikut, et tuua teie individuaalsus esiplaanile ja isegi luua meeleolu nii enda kui ka teid ümbritsevate inimeste jaoks.

Head meeste lõhnad on erilised nende pakutava mitmekesisuse poolest, alates universaalsetest lõhnadest, mis sobivad igal aastaajal, kuni väga juhuslike valikuteni. Võib olla raske valida täpset lõhna, mis sobiks teie isiklike eelistuste ja eelarvega. Aga kui tead, kust otsida, läheb kõik lihtsamaks. Loodetavasti aitab see lühike ülevaade teil paremini mõista, milline on teie järgmine parfüümivalik.

Parfüümi valimine – EDT, EDP ja EDC. Ja milline neist sobib teile?

Enne mis tahes lõhna valimist on oluline mõista erinevust EDT ja EDP vahel – mõlemad on prantsuse akronüümid, mida tavaliselt võib parfüümipudelil näha.

Kõik taandub tugevusele. Habemeajamisjärgne on kõige vähem tõhus, sisaldades umbes 1–3% parfüümiõli. Tavaliselt sisaldab see rahustavaid ja jahutavaid aineid, nagu Aloe Vera, mis aitab pärast raseerimist nahka rahustada. See peaks toimima ainult kaks kuni kolm tundi pärast pealekandmist.

Tualettvesi (EDT) sisaldab umbes 4–8% parfüümiõli. See on näole liiga palju õli, nii et kandke seda pulsikohtadele (kael, randme või rind). See peaks toimima kuus kuni kaheksa tundi pärast pealekandmist. Ja odekolonn (EDC) sisaldab 2%-5% õli ja on hea kompromiss aftershave ja EDT vahel.

Lõpuks, kui soovite midagi eriti tugevat, on parfüümis või EDPs 15–30% õli. See tähendab, et piisab tagasihoidlikust kogusest, et see kaua kestaks. Kuid see võib olla väga haruldane ja kallis.

Selle hooaja parimad meeste lõhnad – ajatud valikud ja uued alternatiivid.

HUGO BOSS MAN EDT

Eduka, klassikalise Hugo Bossi mehe klassikalisi ideaale kutsub esile Boss Man Bottled. Pudeli klassikalised ja puhtad jooned on moekad ja mehised, täpselt nagu Hugo Bossi riided. Aroomis on tunda värskeid õuna- ja tsitrusviljade tipunoote. Lõhna keskmes on kurereha, kaneeli ja nelgi magusamad ja soojemad noodid. Sandlipuu, vetiveri, seedripuu, oliivipuu, merevaigu ja muskuse kuivad vürtsikad lõhnad loovad hõõguvale alusele selgelt meheliku kuivuse. Sulle kindlasti meeldib, kuidas see parfüüm tundide kaupa areneb, omandades iga kord erilise kvaliteedi.

DIOR SAUVAGE

Dior Sauvage loodi eesmärgiga pakkuda peamise jõuna bergamoti värskeid tippnoote. Sellegipoolest, kui see eristav parfüüm hakkab nahal kuivama, avastate selle jälgedes nõrga meheliku, puiduse noodi. Dior Sauvage, tõeliselt universaalne lõhn, mis sobib ideaalselt igas olukorras, on köitev segu karedast mehelikkusest (vetiver, pipar, patšuli) ja piiripealsest naiselikust keerukusest (lavendel, kurereha), mida on raske tabada, kuid kasutajad kiidavad selle lõhnade maagilise ühinemise üle. Kui otsite õhtuks lõhna, on see ideaalne valik. Head meeste lõhnad peaksid alati olema sama universaalsed.

PACO RABANNE 1 MILLION

Kui teile või mõnele teie tuttavale meeldib vastavalt aastaajale oma lõhnagarderoobi muuta, siis see soojendav vürtsikas aroom on ideaalne õhtuseks ajaks.

Sarnaselt populaarsetele Versace lõhnadele on Paco Rabanne loonud parfüümi, mis on inspireeritud lohutavatest sügislõhnadest. Selle parfüümi aroom on tõeliselt ainulaadne – alguses peened greibinoodid on ideaalselt ühendatud tsitruseliste ja mündiga, arenedes järk-järgult roosi, kaneeli ja muskuse aroomiks, garanteerides elegantse meheliku lõhna. See aroom on ideaalne neile, kes armastavad tugevaid lõhnud. Kui soovite aga midagi keerukamat, siis tasub eelnimetatutest valida teised parfüümid. Aga head meeste lõhnad jäävad alati sama intrigeerivaks.

Comments are closed.