5 kodumasinat, mis ei maksa palju, aga muudavad sinu elu palju lihtsamaks

Meil on kõigil alati kiire ja tihtipeale proovime leida vaba aega selle arvelt, et kulutada vähem aega koristamisele ja ka söögi tegemisele. Tänu tehnoloogiale saame palju aega kokku hoida: tutvustame sulle 5 kodumasinat, mis ei ole üldse kallid ja aitavad sul aega kokku hoida, et tegeleda asjadega, mida tõeliselt armastad.

  1. Veekeetjad – vahendid tee ja kohvi valmistamiseks

Kas sa kujutad ette, et paned potti vee ja asetad selle pliidile, et keeta vett oma tee või kohvi jaoks? See kõlab üpriski tüütult kui ka aeganõudvalt. Veekeetjad on seadmed, mille võib soetada väga madala hinna eest, aga see-eest teevad need sinu eest ära töö, mis muidu võtab liigselt aega. Veekeetjad keedavad vee kiiremini kui sa seda teeksid potis, lisaks ei pea sa selle kasutamiseks palju vaeva nägema: aseta vesi kannu ja vajuta nuppu, nii lihtne see ongi. Mõne minutiga on valmis keeduvesi, mida kasutada tee või hoopiski kohvi valmistamiseks. Lisaks muudavad veekeetjad ka toidu valmistamise kiiremaks: selle asemel, et oodata, kuidas vesi potis keema läheb, keeda see enne veekeetjaga ära ja saad kiiremini vajalikud toiduained keema panna.

  1. Blender – sinu smuuti ja püreesupi tegemiseks

Smuuti on ideaalne hommikusöök või vahepala sinu päevas. Valmistades seda nutikalt, saad teha super smuuti, mis sisaldab kõiki olulisi vitamiine ja mineraalaineid, mida kogu oma päevaks vajad. Lisaks sellele on blender hea abivahend püreesuppide valmistamiseks. Keeda vajalikud juurviljad, aseta need blendrisse, lisa köögikoor või teised koostisosad ja lase blendril teha ülejäänud töö. Kiiresti ja lihtsalt saad endale valmistada nii imemaitsva hommikusöögi kui ka supi.

  1. Kuumaõhu fritüür valmistab pea kõike

Kuumaõhu fritüürid on saanud viimaste aastate jooksul äärmiselt populaarseks ja seda ka põhjusega: nende kasutamine on imelihtne ja kiire ning see valmistab tervislikke ja maitsvaid roogasid. Sul ei pea kodus ahju olema, sest kuumaõhu fritüüris saab teha väga paljusid erinevaid roogasid. Ahjukartulite valmistamine ahjus võtab umbes 30-40 minutit, valmistades neid fritüüris, hoiad aega mitu korda kokku ja saad neid nautida juba mõne minuti pärast. Armastad kala? Pole probleemi, kuumaõhu fritüüris saad valmistada kiiresti ja lihtsalt nii valget kui ka punast kala. Sinu ülesanne on vaid kala hästi maitsestada, natukene oodata ja lasta heal maitseda.

  1. Võileivagrilliga valmistad maailma parimaid võileibasid

Kui sa armastad erinevaid võileibasid, siis võileivagrill on midagi, milleta sa ei saa. See valmistab sulle imemaitsvad ja krõbedad võileivad, mida kiirelt valmistada hommikuks või vahepalaks. Vali välja oma lemmiksai või -leib, pane sinna vahele kõik, mida hing ihkab, ja aseta grilli vahele. Sinu võileib on valmis juba mõne minutiga, kuid maitseb nagu seda oleks tehtud pikalt hoole ja armastusega.

  1. Tolmuimeja koristab sinu kodu tolmust

Viimaseks, väga raske on ilma tolmuimejata. Harja ja kühvliga ei ole võimalik kogu tolmu eemaldada, seda eriti pehmelt mööblilt. Tolmuimeja on väga tõhus kodumasin, mis eemaldab tolmu üpriski lihtsalt ja hoiab sinu kodu puhtana. Kodu on soovitav koristada vähemalt kord nädalas, siis ilma tolmuimejata oleks selle koristamine väga aeganõudev ning tüütu tegevus.

Comments are closed.