Jõulud tulemas

Jõulud on järjekordselt peaaegu kohe ukse taga. Aeg on hakata rääkima, kuidas kaunistada oma kodu. Õige jõuluehete valik annab sinu kodule värvi ja jõulutunnet. Valik on aga lai ja aega ei ole enam palju. Sa vajad natukene loomingulisust ja otsustusvõimet, et enda kodus luua just sulle sobilik jõulutunne. Hoolimata sellest, et jõulukuusk on tavaliselt jõulukaunistuste süda, siis on see ainult üks osa kaunistustest.

Põhjaliku ülevaate kodu ehtimisest Eesti füüsilise asukohaga poode külastades, tegi Postimehe Jõulueri. Artikkel Suur ülevaade: kuidas ehitda kodu jõuluks 2015 annab põhjaliku ülevaaate, millised on selle aasta trendid ja põhjalik galerii pakub huvitavaid ideid.

Internetipoest sobilikke esemeid leides kardad, et internetist tellides ei jõua jõuluehted kohale enne jõule? Home4you jõulukaunistused kategoorias on lai valik ehteid ja kaunistusi, millele saad ise järele minna nende lattu Saku vallas aadressil Linamäe 12. E-poest võib leida jõuluehete näol isegi mootorrata, veduri või jalgratta kujulise kaunistuse:
ehtedehekaunistus

Kergesti kasutatavaid LED küünlaid:

LED-kuunal

Stiilsed siseruumides kasutamiseks mõeldud advendiküünlad:
Jõulukaunistused
Jõuluehted sobivad ka kingitusteks. Paraktilised jõulukingitused kategooriast leiab aga Home4you e-poest huvitavaid ideid nagu lambanahad, kuumaveekottide ja kruusideni. Inspiratsiooni otsides välismaa lehtedelt, soovitame alustada houzz.com portaali Holiday Decoration kategooriast.

Isetehtud jõuluehete võimaustest on põhjalikud näidete nimekirjad kokku pannud countryliving.com, goodhousekeeping.com, hgtv.com ja mitmed teised inglise keelsed portaalid. Näiteks 48 Homemade Christmas Ornaments artikkel pakub laia valikud jõuluehetest, mida annab kerge vaevaga teha. Video 24 Cheap Christmas Decorations You Can Make Yourself teeb kiire ülevaate erinevates jõuluehetest, mida saad kiiresti ise kodus teha. Artikkel Top 36 Simple and Affordable DIY Christmas Decorations omakorda odavatest ja käepärastevahenditega tehtavatest jõulukaunistustest. Vaata oma aeda või mine metsa, et leida endale looduslikke ehteid. Erinevaid jõuluehtede ideid leiab sisustusideed.ee lehelt.

Eesti keeles on lisaväljeandena avaldatud ka eraldi 66 leheküljeline jõulukaunistuste pehmes köites brošüür , mis maksab kõigest 4 eurot. Kodukirja lisaväljaandesse on valitud uhkemaid ja lapsemeelsemaid, keerukamaid ja lihtsamaid jõulukaunistusi koos valmistamisõpetusega. Uuema käsiraamatuna on Kodukiri ning Pere ja Kodu autoritelt välja antud Jõulud raamat, mis on saadaval erinevates Rahva Raamatu kauplustes ja e-poes. Praktilised nõuanded puudutavad jõulupuu valimist ja hooldamist, traditsiooniliste jõulutaimede kasvatamist, aiapuude jõuluks kaunistamist. Ei puudu ka erinevate jää- ja lumelaternate tegemisjuhendid.

Comments are closed.